BOLU DAĞI A.Ş.; ANKARA- İSTANBUL OTOYOLU ÜZERİNDE ABANT KAVŞAĞI İLE KAYNAŞLI GİŞELERİ ARASINDA KALAN VE BOLUDAĞI OLARAK ADLANDIRILAN MEVKİDE UZUN YILLAR  YOL ÜSTÜ HİZMET TESİSİ İŞLETMECİLİĞİ YAPAN, BÖLGEYE EKONOMİK DEĞER KAZANDIRMIŞ GÜVENİLİR VE TÜM TÜRKİYE'NİN TANIDIĞI PROFESYONEL İŞLETMECİLER TARAFINDAN KURULMUŞ GÜÇLÜ BİR YAPIDIR.


YILLARIN EMEĞİ VE BİRİKİMİ İLE OLUŞTURULAN “BOLU DAĞI” MARKASINI YAŞATMAK VE GELİŞTİRMEK GAYESİ İLE KURULAN BOLUDAĞI A.Ş.NİN AMACI;. ANADOLU OTOYOLU ÜZERİNDE İNŞAA EDİLEN BOLU TÜNELİNİN HİZMETİ AÇILMASI İLE BU GÜZERGAHTA SEYAHAT EDEN OTOBÜS, KAMYON VE OTOMOBİL SÜRÜCÜ VE YOLCULARININ HAKETTİKLERİ HİZMETLERİ; ALIŞTIKLARI KALİTEDE VE BEKLETİLERİN ÜZERİNDE BİR KONFOR İLE SAĞLAMAKTIR.


 TÜRKİYE DE BİR ÇOK İLKİ BÜNYESİNDE BARINDIRAN, ÜLKEMİZİN YANISIRA AVRUPANIN EN BÜYÜK OTOYOL TESİSİ “BOLUDA” PROJESİNİN İNŞAATI HIZLA DEVAM ETMEKTE OLUP, 2011 YILININ 2. CEYREĞİNDE DEĞERLİ HALKIMIZA HİZMET VERMEYE BAŞLAYACAKTIR.


KARTALKAYA, ABANT, YEDİGÖLLER, GÖLCÜK, SÜNNET GÖLÜ GİBİ BİR ÇOK MARKA DEĞERİ YÜKSEK BÖLGE VE YERE SAHİP BOLU İLİ, YENİ BİR MARKAYA DAHA KAVUŞUYOR.  ARTIK,


Mola BOLUDA
Alış-veriş BOLUDA
Eğlence BOLUDA
Yiyecek- içecek BOLUDA
Konaklama BOLUDA
Sağlıklı yaşam BOLUDA
Buluşma, Tabi ki BOLUDA


ÜLKEMİZİN EN GÜÇLÜ MARKALARININ KONUMLANACAĞI TESİSİMİZDE ; OTOYOLDA SEYREDEN SÜRÜCÜ VE YOLCULARIN YANISIRA BOLU VE DÜZCE HALKIDA D100 KARAYOLUNDAN GİREREK FAYDALANA BİLECEKTİR.